Pagalvės dulksna VOYAGE NOCTURNE

10165

4 vnt.

30,40 €

-20%

38,00 €

Turime sandėlyje

Pristatymo laikas 1-3 d.d.

Apie prekę

Naktis ateina į Paryžių. Miegamajame tyla, suteikianti unikalią pabėgimo akimirką. Ji leidosi užmigdyta šio saldaus apelsinų žiedų kvapo, gabenančių ją į šią neįsivaizduojamą šalį, kurią ji taip myli. Išvykimas į naktinę kellionę..

Pagalvės dulksnos švelnumas, toks raminantis ir lengvas kaip odos kvapas.. Tiek putojančių, tiek saldžių mandarinų, greipfrutų natų skanumas pristato gėlių širdį, kurioje maišosi jazminai ir nerolis. Visumą gaubia baltos muskuso natos.

Viršutinės natos: nerolis;

Vidurinės natos: greipfrutas, pipiras;

Pagrindinės natos: kedras, muskusas;

                                                                                                              

Quintessence žvakės - specialiai sukurtos Particulier viešbučiui, Prancūzijoje. Vyrauja subtilūs gėlių kvapai, kurie priverčia širdį plakti Paryžiaus ritmu. Quintessence žvakės atspindi Prancūziško gyvenimo meną ir puikiai sumaišytus aukščiausios kokybės kvapus. Visi kvapai yra unikalūs, specialiai Quintessence prekiniam ženklui sukurti žymiausių Prancūzijos parfumerių. Kvapų gamybai yra naudojamos kokybiškos natūralios medžiagos, aukščiausioskokybės mineralinis vaškas, kuris puikiai skleidžia koncentruotus kvapus. Kvapai sukurti su Paryžietiška dvasia norint atpalaiduoti, sukurti egzotišką atmosferą ir išskirtines akimirkas. 

 

Jus gali dominti: