Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties, sudarytos su Pardavėju, pranešdamas apie tai Pardavėjui ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekės yra pirktos elektroninėje parduotuvėje www.emazgas.lt ir yra nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), nepraradusios vartojamųjų savybių bei yra nenaudotos (negalioja nekokybiškoms prekėms).
Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekei priklausiančius elementus. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Pirkėjas, norėdamas grąžinti kokybišką prekę, padengia visas transportavimo išlaidas. 

Pirkėjas, grąžindamas prekę, pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą, todėl prašome prekes saugiai supakuoti ir pristatyti į mūsų saloną:

UAB MAZGAS
Uosio g. 8B
LT-50132, Kaunas
Tel. nr. +370 671 50736

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu. 
Norint grąžinti internetu įsigytas prekes, prašome užpildyti grąžinimo formą.

Informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite ČIA.