Prekių pristatymas

Užsakytas prekes galite atsiimti nemokamai Interjero erdvėje Mazgas (Uosio g. 8B, Kaunas). Paruošus užsakymą atsiėmimui, gausite patvirtinimo pranešimą apie galimybę jį atsiimti.

Internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatysime nemokamai, jeigu bendra užsakymo suma bus didesnė nei 10 Eur. Pristatymas į Kuršių Neriją yra mokamas, dėl tokios galimybės kviečiame susisiekti papildomai (info@emazgas.lt). Prekių pristatymo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės atskirai.

Turimas sandėlyje prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas.

Jei užsisakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu.

Jei užsakytų prekių sandėlyje nėra, prekės bus pristatomos per terminą, nurodytą prie kiekvienos prekės atskirai. Individualiai galime Jus informuoti ir apie kitokį prekių pristatymo laiką. Visgi, negalime garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per Taisyklėse ir / ar kitur Parduotuvėje nurodytus, taip pat Jums individualiai nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės neturime sandėliuose. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad prekė (-ės) būtų pristatyta (-os) kaip įmanoma greičiau.

                                              

Siuntos pristatymo metu prašome Jūsų (arba kito asmens, priimančio siuntą) kartu su kurjeriu atidžiai patikrinti gautos siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį bei kokybę. 

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), siuntos privalote nepriimti. Tokiu atveju kurjeris kartu su Jumis užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. 

Jeigu priimsite siuntą ir pasirašysite kurjerio pateiktame duomenų kaupiklyje ar popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikysime, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis/kokybė/asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sąlygas.

Apie pažeistą siuntą prašome informuoti per 5 d.d. nuo siuntos gavimo.

Kurjeriai didelių gabaritų prekes (daugiau nei 30 kg) pristato tik iki Jūsų nurodyto adreso, prekių įnešimas į namus į pristatymo paslaugas nėra įtrauktas. Norint užsakyti prekės užnešimo paslaugą, kviečiame susisiekti žinute (paslauga mokama)