Paieška

Žurnalas ARK JOURNAL VOL. VIII

AJ17

3 vnt.

27,00 €

Turime sandėlyje

Dėmesio: paskutinė prekė atsargose!

Pristatymo laikas 1-2 d.d.

Apie prekę

„Ark Journal Volume VIII“ apmąstome sklandesnio ir holistiškesnio mąstymo ir kūrimo būdo idėją. Lankome parfumerį Barnabé Fillion iš Arpa Studios Paryžiuje, kurio darbai įkvėpti jo paties sinestezija, vizualizuojant kvapus kaip nematomus peizažus. Niujorke Landonas Metzas, menininkas, kurio praktika tyrinėja tapybą kaip sklandžią meditacinę veiklą, „Ark Journal“ sukūrė išskirtinę meno kūrinių seriją. Taip pat dalijamės asmeniniais garsaus Niujorko vaizduojamojo meno fotografo Martieno Mulderio prisiminimais. Ji yra minimalistė, kurios vaizdai blaivūs, bet šilti ir prieinami, o nuotraukos atspindi jos keliones, judesius ir gyvenimą.

Šiam numeriui atrinkti namai – nuo ​​Los Andželo iki mažo Šiaurės Italijos miesto ir nuo Kopenhagos iki Briuselio – atveria naujas perspektyvas apie konkrečių vietų kultūrą ir tai, kaip namai susiję su aplinka. 

Šiame numeryje susijungia daugybė kūrybiškumo, kalbų ir kilmės. Be kitų, susitinkame su daugiadisciplininiu dizaineriu Rafu Simonu, bendraudami su kuratoriumi ir dizaino direktoriumi Marco Sammicheli. Taip pat madą, meną ir dizainą jungianti Ann Demeulemeester ir jos partneris bei bendradarbis Patrickas Robynas dalijasi savo keturis dešimtmečius trukusia kūrybine kelione.

Keturi skirtingi viršeliai.

Bendra informacija:

Svoris: 1.2 kg

Matmenys: 23.5 x 1.8 x 31.5 cm

Puslapiai: 240

Viršelis - minkštas

Kalba - anglų

Jus gali dominti: