Paieška

Knyga A MAN AND HIS CAR

AR1034

2 vnt.

54,00 €

Turime sandėlyje

Dėmesio: paskutinė prekė atsargose!

Pristatymo laikas 1-2 d.d.

Apie prekę

Mattas Hranekas grįžta su savo antrąja knyga „A Man & His Car“. Tai graži pagarba vyrų "apsėdimo" objektui, pasakojama iš pirmų lūpų ir originaliuose interviu.

Jay Leno, stambus automobilių kolekcionierius ir Jay Leno's Garage vedėjas, dalijasi istorija apie savo seniausią automobilį – 1955 m. pagamintą „Buick Roadmaster“, kurį jis nusipirko už 350 USD. Kevinas Costneris atskleidžia, kad jį įsigijo. Taip prisirišęs prie legendinio Shelby Mustang, kurį vairavo filme Bull Durham, jis nusipirko jį savo asmeninei kolekcijai.

„A MAN AND HIS CAR“ apima apsilankymus kai kuriose išskirtiniausiose pasaulyje kolekcijose – nuo ​​Peterseno automobilių muziejaus iki automobilių gamintojų kolekcijų nuo „Fiat“ iki „Ford“ – suteikiant prieigą prie mėgstamiausio Steve'o McQueeno automobilio – 1956 m. Jaguar XKSS;
1971 m. DeTomaso Pantera, kurią Elvis nupirko savo tuometinei merginai Lindai Thompson (ir kurios vaire yra dvi kulkų skylės, o vairuotojo pusėje – dugne nuo tada, kai po ginčo su Thompsonu Presley paleido tris šovinius į vidų, kai automobilis neužsivedė);
ir itin retas, 24 karatų auksu padengtas 1980 m. DeLorean DMC-12 – modelis, kuris buvo parduotas išskirtinai „American Express Gold Card“ nariams per 1980 m. „American Express“ katalogą už astronominius 85 000 USD (šiandien tai atitinka daugiau nei 250 000 USD) .

Išskirtinės kiekvieno automobilio nuotraukos pridedamos prie kiekvienos istorijos. Su Hranek pasakojimais automobiliai tampa ne tik transporto priemonėmis ir statuso simboliais; jie reprezentuoja popkultūros akimirkas, novatoriškus pasiekimus, palikimą, draugystę ir kt.

Bendra informacija:

Svoris: 1.3 kg

Matmenys: 23 x 3.0 x 28 cm

Viršelis - dėklas

Kalba - anglų

Raktažodžiai - mašinos, džentelmenai, Matt Hranek

Jus gali dominti: