Paieška

Knyga ULTIMATE COLLECTOR CARS

TA1379

288,00 €

Šiuo metu neturime

Pristatymo laikas Norint užsakyti, kviečiame rašyti info@emazgas.lt

Apie prekę

100 geidžiamiausių pasaulio automobilių istorijos.

Nuo adrenalino kupinų 24 valandų Le Mano iki legendinio Gudvudo greičio festivalio, Komo ežero garsiosios Concorso d'Eleganza Villa d'Este iki svarbiausios Monterėjaus automobilių savaitės.. Tūkstančiai žmonių plūsta į specializuotus susitikimus, mitingus, aukcionus ir „Concours d’Elegance“ renginius visame pasaulyje, todėl rečiausių variklių kainos kyla vis aukštyn. Tiek daug, kad 100 automobilių, įtrauktų į šią knygą, vertė viršija stulbinančią 1 mlrd. sumą.

Patyrusiems automobilių kolekcionieriams ar nustebusiems naujokams šis dvigubas tomas yra neprilygstama kolekcinių automobilių antologija. 100 pačių išskirtiniausių, nuostabiausių ir geidžiamiausių visų laikų automobilių, pasakoja kerinčią istoriją apie automobilių dizaino ir inžinerijos pastangas nenuilstamai siekiant vis geresnių rezultatų tiek trasoje, tiek už jos ribų, nuo pirmojo Indy 500- laimėjimo 1910 Marmon Wasp futuristiniam 2020 Aston Martin Valkyrie.

Šis aukščiausios klasės tomas išsiskiria autoritetu ir elegancija, tenkindamasis pačiais geriausiais iš geriausių, kiekvienam modeliui pristatydamas prabangią sklaidą, kurios jis nusipelnė, kartu su nuostabiais vaizdais, užfiksuotais pirmaujančių pasaulio automobilių fotografų retų archyvinių lobių – nuo ​​originalių gamyklinių nuotraukų iki garsių automobilių sporto renginių plakatų. Prie kiekvieno įrašo taip pat pridedami ekspertų aprašomieji tekstai ir specifikacijos, nurodant kiekvieno automobilio markę, modelį, metus, variklio dydį, arklio galias, didžiausią greitį, transmisiją ir visus svarbius gamybos numerius.

Aistringai išnaudodami savo transatlantinę patirtį ir viešai neatskleistą informaciją apie automobilių aukcionus, muziejus ir kolekcijas visame pasaulyje, dizaino autoriai Peteris ir Charlotte Fiellas apžvelgia geriausius visų laikų automobilių pasaulio automobilius. Jų kruopščiai parengtas pasirinkimas apima visą automobilio istoriją, įskaitant tokius retus modelius kaip 1912 m. Stutz Model A Bearcat, taip pat mažiau žinomus brangakmenius, tokius kaip stulbinantis 1937 m. Talbot-Lago T150-C SS „Goutte d'Eau“ Figoni et Falaschi kupė.

Bendra informacija:

Svoris: 11.10 kg

Matmenys: 28 x 31 cm

Viršelis - slidus

Puslapiai - 904

Kalba - anglų

Raktažodžiai - mašinos, džentelmenai

Jus gali dominti: