Paieška

Žurnalas KINFOLK HOME

AR1015

1 vnt.

41,00 €

Turime sandėlyje

Dėmesio: paskutinė prekė atsargose!

Pristatymo laikas4 d.d.

Apie prekę

KINFOLK HOME priima skaitytojus į 35 namus visame pasaulyje, kuriuose atsispindi kai kurie pagrindiniai lėto gyvenimo principai: bendruomenės ugdymas, gyvenimo supaprastinimas ir laiko atgaiva tam, kas svarbiausia.

Su 289 spalvotomis nuotraukomis, apimančiomis 368 puslapius, „The Kinfolk Home“ yra išsamus JAV, Skandinavijos, Azijos ir kitų gyvenamųjų erdvių tyrinėjimas.

Per portretų ir interjero fotografijų, profilių ir esė mišinį aplankome dizainerių, verslininkų, architektų, fotografų ir stilistų namus. Gilindamasis giliau nei dekoras, autorius Nathanas Williamsas kviečia kiekvieną gyventoją pasidalinti savo vertybėmis, būdais, kuriais tie idealai formavo jų namus ir kaip jų namai savo ruožtu juos formavo. Kiekvienos gyvenamosios erdvės esmė – estetika, kurią formuoja gyventojo įsivaizdavimas apie tai, kas yra esminga? Ar tai būtų paveldėtų prancūziškų antikvarinių daiktų kolekcija, pakankamai ilgas stalas keliolikos žmonių vakarienei, ant sienų išklijuoti vaikiški eskizai arba minimalistiniai kambariai, skirti kūrybinėms mintims. Visiems šiems namams būdinga tai, kad jie buvo sukurti atsargiai, lėtai ir apgalvotai.

Bendra informacija:

Svoris: 1.5 kg

Matmenys: 21.5 x 4 x 28 cm

Viršelis - kietas

Puslapiai - 368

Kalba - anglų

Raktažodžiai - interjeras, namai, Kinfolk

Jus gali dominti: