Paieška

Knyga Vincent Van Duysen: Works 2009-2018

TH108

1 vnt.

65,00 €

Turime sandėlyje

Dėmesio: paskutinė prekė atsargose!

Pristatymo laikas 4 d.d.

Apie prekę

Nuo tada, kai buvo išleista pirmoji monografija, Vincentas Van Duysenas įtvirtino savo reputaciją dėl išskirtinio erdvinio meistriškumo ir itin rafinuotų detalių pastatų bei sukaupė vis didesnį tarptautinį susidomėjimą. Šiame nuostabiame tome pristatoma trisdešimt naujausių Belgijos architekto darbų, įgyendintų per pastarąjį dešimtmetį, kurių didžiąją dalį užfiksavo žinomi fotografai Hélène Binet ir François Halard. Šio paskutinio laikotarpio pastatuose yra daugybė elegantiškų rezidencijų Europoje, Niujorke, Paryžiuje ir Hamptonuose, taip pat didesnio masto komerciniai ir viešieji projektai. Taip pat pristatomi gaminių ir baldų dizainai, architekto kruopštaus dėmesio detalėms mikrokosmosas, įskaitant jachtų interjerus ir objektų dekoracijas.

Artimos draugės ir Akademijos apdovanojimus pelniusios aktorės Julianne Moore pratarme platesnį Van Duyseno indėlio į šiuolaikinę architektūrą kontekstą pateikia architektas Nicola di Battista ir architektūros kritikas Marcas Dubois. Iliustruota chronologija suteikia išsamią naujausių architekto projektų apžvalgą.

Van Duysenas užsitikrino vieno rafinuotų ir meistriškiausių pasaulio architektų reputaciją. Šis didelis naujas leidinys dar labiau sustiprins jo bekompromisį įsipareigojimą kurti nesenstančias vietas ir erdves.

Bendra informacija:

Svoris: 2.4 kg

Matmenys: 24.4 x 30.5 cm

Viršelis - kietas

Kalba - anglų

Raktažodžiai - architektūra, interjero dizainas, architektas, Vincent Van Duysen

Jus gali dominti: